Nyheter
Ingrid Riddervold Lorange, lederen av ekspertutvalget for reduksjon og behandling av farlig avfall, overleverte 4. november utvalgets sluttrapport til klima- og miljøminister Ola Elvestuen. Foto: Hermann Möhring

Møte om anbefalingene

i farlig-avfall-rapport

Klima- og miljøminister Ola Elvestuen kan ikke beskyldes for å ta lett på ekspertutvalgets rapport om farlig avfall. Nå inviterer han til nytt innspillmøte – om utvalgets anbefalinger.

Få tilgang med AB Pluss

Vårt eksklusive innhold er tilgjengelig for abonnenter.

Med AB Pluss får du tilgang til Avfallsbransjen.no, Hydrogen24.no, Biogassbransjen.no og Cnytt.no. Dette er innhold du ikke finner andre steder: Oppdaterte bransjenyheter, eksklusivt dybdeinnhold og en omfattende informasjonsbank. Vi tilbyr bedriftsmedlemsskap med tilgang for alle bedriftens ansatte.

Enkeltperson

  • Full tilgang for én person

Kr. 5 000 / år

Faktureres årlig.

Bestill nå!

Liten

  • Full tilgang for inntil 5 ansatte

Kr. 7 500 / år

Faktureres årlig.

Bestill nå!

Mellomstor

  • Full tilgang for inntil 15 ansatte

Kr. 15 000 / år

Faktureres årlig.

Bestill nå!

Stor

  • Full tilgang for inntil 30 ansatte

Kr. 22 500 / år

Faktureres årlig.

Bestill nå!

NB: Er du privatperson eller kommune/konsern med behov for mer enn 30 brukertilganger? Ta kontakt for et godt tilbud!
Relaterte artikler

LH 24 M Industry Litronic

Liebherr Norge AS

LH 50 M Timber Litronic

Liebherr Norge AS

10 m3 lukka liftcontainer

Sirkla Ressurs AS

Orwak Compact 3120

EnviroPac Group AS

WS 2000 K

OP System Norge AS

SM 414 K

OP System Norge AS
Siste nytt fra Avfallsbransjen.no
X

Hold deg oppdatert! Få vår ukentlige nyhetsoppdatering sendt direkte til innboksen din.

Din e-postadresse vil ikke bli brukt til å sende deg noe annet enn våre nyhetsbrev. Les mer på vår personvernside.